Naklejki na przyprawy, przetwory i pojemniki.
Koszyk

Naklejki na przyprawy hit, naklejki na przetwory
Wybierz swoje ulubione naklejki na przyprawy i pojemniczki kuchenne! Już wkrótce dostępne będą również inne dekoracje kuchenne.
Naklejki na przyprawy i przetwory - zwroty

Naklejki na przyprawy i pojemniczki kuchenne

Z wielką radością prezentujemy hitowe naklejki na przyprawy i pojemniczki kuchenne. Naklejki Szefa, to idealny pomysł na ożywienie każdej nawet najnowocześniejszej kuchni. Niewielkim kosztem, możesz nadać swoim „zwykłym” pojemnikom na przyprawy nowego, cieszącego oko wyglądu, dzięki czemu każda chwila spędzona przy przygotowywaniu ulubionych posiłków nabiera nowego wymiaru.

Naklejki na przyprawy i pojemniki kuchenne

Eleganckie naklejki na przyprawy, to wspaniały gadżet do każdej nowoczesnej kuchni.

Naklejki na przyprawy – ożyw swoją kuchnię

Naklejki na przyprawy, które dostępne są w naszym sklepie internetowym cechują się świetnym wyglądem i pomysłowymi wzorami. Prezentowane w witrynie naklejki na przyprawy zostały wykonane na błyszczącym papierze samoprzylepnym, dzięki czemu wystarczy oderwać żądaną etykietę z arkusza, aby po chwili precyzyjnie umieścić ją na wybranym słoiczku lub innym pojemniku kuchennym. Ta prosta czynność zajmie Ci kilka chwil, a da wiele satysfakcji na długie miesiące.

Naklejki na przyprawy w formie okrągłych etykiet na pojemniki

Nasze naklejki na przyprawy, dostarczamy Ci w formie okrągłych etykiet np. o średnicy 4cm, dzięki czemu pasują one do większości również tych niestandardowych opakowań kuchennych. Cztery centymetry średnicy, sprawiają że naklejka jest idealnie widoczna, przy czym świetnie współgra z samym pojemnikiem.

Etykiety wysyłamy w ciągu 24 godzin

Naklejki na przyprawy dostarczymy prosto do Twojego domu za pośrednictwem Poczty Polskiej przesyłką priorytetową. Wysyłki dokonamy w ciągu 24 godzin od zaksięgowania środków na koncie, przez co będziesz cieszyć się swoimi etykietami na pojemniki kuchenne nawet za dwa dni od złożenia zamówienia. To jednak w dużej mierze zależy już od sprawności przewoźnika. Kibicujemy im jednak z całych sił!

Pamiętaj również o tym, że czyli dokonując zamówienia na określoną kwotę – otrzymasz opcję darmowej wysyłki dzięki czemu Twoje naklejki Szefa Kuchni, będą kosztować Cię jeszcze mniej! Zamów zestaw dla mamy, siostry, babci lub sąsiadki! Naklejki są idealnym pomysłem na bez okazyjny prezent, który ucieszy każdą nowoczesną Panią domu.

Zapoznaj się z dostępnymi zestawami etykiet na przyprawy i zamów te, które idealnie będą pasować do wystroju Twojej kuchni. Oferujemy kilkanaście eleganckich wzorów naklejek dostępnych w różnych kolorach. Nie zapomnij też sprawdzić hitowego wzoru naklejek na przyprawy z kotami!

 

zobacz dostępne zestawy naklejek na przyprawy