Naklejki na przyprawy, przetwory i pojemniki.
Koszyk

Naklejki na przyprawy hit, naklejki na przetwory
Wybierz swoje ulubione naklejki na przyprawy i pojemniczki kuchenne! Już wkrótce dostępne będą również inne dekoracje kuchenne.
Naklejki na przyprawy i przetwory - zwroty

Przyprawy na literę B – najlepsze do Twoich dań!

W kolejnej części naszego alfabetu kulinarnego prezentujemy Wam przyprawy na literę B. Przyprawy te, nie stanowią na pewno zbioru wszystkich występujących na świecie przypraw, aczkolwiek będziemy starali się uzupełniać naszą listę sukcesywnie o nowe ich rodzaje.

Przyprawy na literę B

Kliknij, aby przejść do naszych naklejek na przyprawy.

Przyprawy na literę B

  • Bazylia – Nie trzeba jej nikomu przedstawiać. Świeża, zerwana prosto z krzaczka, czy też suszona i otarta bazylia potrafi skutecznie uwydatnić smak każdej potrawy, a nawet zwykłej kanapki z pomidorem.
  • Berberys – Nie jest on typową przyprawą, ale jego suszone owoce mogą być świetnym dodatkiem np. do herbaty. Berberys często można spotkać też jako przyprawę do mięsa.
  • Bazylia Tajska -Wykorzystywana w kuchni Tajskiej i Wietnamskiej bazylia jest przyprawą, która przyprawia każde danie o wyjątkowy i oryginalny smak. Przypomina smakiem zwykłą bazylię.

Jak widać, przyprawy na literę B to głównie bazylia. Postaramy się w najbliższym czasie wyszukać inne ciekawe przyprawy, aby rozwinąć listę.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *